Pinterest Davetiye

Güncelleme:

Pinterest 8 Ağustos 2012 tarihinden itibaren beta yayınını tamamlamış ve kapısını tüm kullanıcılara açmıştır. Dolayısıyla artık Pinterest’i kullanmak için davetiyeye ihtiyacınız yok. Bir facebook veya twitter hesabı ile rahatlıkla pinterest hesabı oluşturabilir ve hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bu arada bu yenilikle birlikte Pinterest iPad ve Android uygulamalarını da yayınladı.

Kaynak: http://blog.pinterest.com/post/29392054155/introducing-pinterest-for-android-ipad-and-iphone

Davetiye eskide kaldı…

Halen beta yayınında olduğun için, pinterest davetiye sistemi ile üye kabul etmektedir. Bunun ne zamana kadar böyle süreceğini bilmiyoruz ancak Pinterest’i kullanmaya başlamak için bunun değişmesini beklemememiz gerektiği açık. Bu yüzden hemen bir Pinterest davetiyesi alıp, Pinterest’e üye olmakta fayda var.

Aslında Pinterest davetiye talebinizi, Pinterest resmi sitesinden yapabiliyorsunuz. Pinterest’in bu davetiyeleri göndermeden önce çok da seçici davranmadığını söyleyebiliriz. Ancak bu kanaldan davetiye almak bazen biraz uzun sürebiliyor. Diğer bir alternatif ise Pinterest’e halihazırda kayıtlı olan bir arkadaşınız veya kullanıcı vasıtasıyla davet edilmek. Bu metot diğerine göre biraz daha hızlı ve kolay diyebiliriz.

 

anında pinterest davetiyesi

 

Adım adım Pinterest davetiyesi gönderme ve Pinterest’e kayıt olma ile ilgili aşağıdaki videoyu izleyebilirsiniz.

Eğer anında Pinterest davetiyesi almak ve Pinterest dünyasına hemen adım atmak istiyorsanız Pinterestürk size yardımcı olabilir. Pinterest davetiyesi almak için aşağıdaki butonlardan biri ile Pinterestürk Facebook sayfasını beğenmeniz veya Tweetlemeniz yeterli…

[wplikerewarder] Pinterest’e davet almak için aşağıdaki kutuya e-posta adresini yazarak PinteresTürk takip listesine üye olunuz.

 

 

Beğendiniz mi? Paylaşın!

 

Pinterest Davetiye” hakkında 4 düşünce

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir